KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14577556
nr 1457 7556
Olle Hanspers
(f. 1923), Sverige
Etsning, Signerad. Bildmått: 14x31cm, yttermått inklusive ram: 24x42cm
Olle Hanspers, född 1923, svensk tecknare och grafiker.
måndag 28 mars 2022
kl 19:07:58